Kitaplar

Özellikle teknik anlamda Türkçe programlama adına yazılı içeriğin olmaması ve **yazılımcı adaylarının kitaplar ile daha motive bir şekilde öğrendiğini** gözlemlediğimden dolayı boş zamanlarımda kendi alanımda kitaplar yazmaktayım.

Genel itibariyle **öğrenme teknikleri** üzerine araştırma yapmayı sevdiğimden dolayı, yazdığım kitaplarda da öğrendiğim yeni teknikleri uygulamaya çalışıyorum. An itibari ile genellikle en profesyonel anlamda üzerinde çalıştığım **front-end geliştirme** üzerine içerik ürettiğimi söyleyebilirim.

Basılan en yeni kitap üstte olmak üzere kitapları ve basın bültenlerini aşağıda görebilirsiniz;

>

0000000672365-1

**AngularJS Kitabı**
Bu kitapta, hızlı ve sürdürülebilir ürün oluşturmak amaçlı geliştirilmiş bir Javascript çatısı olan AngularJS ile ilk uygulamanızı geliştirmek için gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, sunulan çeşitli uygulamalar ve örneklerin yanında, sizleri programlamaya teşfik eden yapısı ve direktifleri ile kitabı tamamladığınızda ticari seviyede bir proje geliştirecek düzeye ulaşabilirsiniz.
[Kitabı Satın Al](http://www.dr.com.tr/Kitap/AngularJS/Burak-Tokak/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0001708197001?gclid=Cj0KEQjwkN3KBRCu2fWmy9LLqN4BEiQANP9-WpjQnZwdQTIy-kXouzfQ-R29nRTDZslmJNE5maxtBEEaAiWt8P8HAQ)
>

0000000672365-1

**Responsive Web Tasarımı ve Uygulamaları**
Bu kitap, gelişen mobil teknolojisi ve varyasyonu artan internet destekli cihazlar ile birlikte oluşan, “her cihaza uygun arayüz” oluşturmanıza ön ayak olan Responsive Web Tasarımı tekniklerini HTML, CSS ve JavaScript ile köklü bir şekilde uygulama destekli olarak anlatmaktadır. Hem mobil hem masaüstü cihazlara uygun kaliteli web sitesi ve uygulama arayüzlerini oluşturmak için klavuz niteliğindedir.
[Kitabı Satın Al](http://www.dr.com.tr/Kitap/Responsive-Web-Tasarimi-ve-Uygulamalari/Burak-Tokak/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000713990)

>

0000000672365-1

**HTML5, CSS3 ve Javascript ile Web Tasarımı**
Bu kitap her geçen gün gelişen web teknolojilerine sağlam bir giriş yapmak isteyen okurlar içindir. JavaScript ile web programlamanın gücünü arkamıza alıp HTML5 ve CSS3’ün sık kullanılan ve güncel ve işe yarar özelliklerini keşfederek web tasarımını ve arayüz geliştirmeyi bu kitap ile giriş seviyesinde öğrenebilirsiniz.
[Kitabı Satın Al](http://www.dr.com.tr/kitap/html5-css3-ve-javascript-ile-web-tasarimi/burak-tokak/egitim-basvuru/bilgisayar/urunno=0000000672365)

>

An itibariyle kitaplarım, yayınladıkları diğer kitapların da kalitesi konusunda arkasında durabileceğim, Mühendislik ve Programlama kitapları ile ünlü [Dikeyeksen Yayınevi](https://www.dikeyeksen.com/) tarafından yayınlanmaktadır.

Yorumları Göster veya Yeni Yorum Yaz